Alimentația corectă este o parte esențială, dar adesea trecută cu vederea a oricărui regim de fitness.

dietă

Indiferent dacă obiectivul dvs. este controlul greutății, creșterea masei musculare sau pur și simplu să mâncați mai sănătos, Vision Sports Club vă poate dezvolta planul nutrițional perfect.

e3 Sistem de control al greutății
Sistemul de gestionare a greutății e3 este un plan cuprinzător de masă și fitness, construit pe pilonii alimentației, exercițiilor fizice și educației. Cu e3 echipa noastră va combina aceste elemente pentru a crea cel mai eficient program potrivit nevoilor dumneavoastră individuale. Pentru mai multe informații despre Programul de nutriție e3, vă rugăm să contactați un reprezentant Vision la 845-517-1400.

Mese InMotion
Vision Sports Club s-a asociat cu InMotion Meals pentru a oferi membrilor noștri produse alimentare cu gust excelent, convenabile și echilibrate nutrițional. Dacă v-ați săturat de presupunerile nutriționale și ați reușit să nu vă atingeți obiectivele, încercați mesele noastre InMotion astăzi! Pentru a vizualiza meniul InMotion Meals vă rugăm să faceți clic aici.

Pentru mai multe informații despre modul în care Vision Sports Club vă poate ajuta să vă atingeți obiectivele de fitness, vă rugăm
Contactează-ne.