Echipament de fitness

CERCETĂM CONSTANT PENTRU A GĂSI CE ESTE CEA MAI EFICIENTĂ, AȘĂ VĂ PUTEM OFERI CEL MAI BUN ECHIPAMENT DE PE PIAȚĂ. ECHIPAMENTE MAI BUNE ÎNSEAMNĂ REZULTATE MAI BUNE ȘI AICI LA SUMMIT SUNTEM CONCENTRAȚI SĂ VĂ AJUTĂM SĂ OBȚINEȚI REZULTATELE LA CARE LUAȚI!

pentru fitness

Șopronul

Acum deschideți la River Rd. situat lângă căzi cu hidromasaj și piscină!

Ore de funcționare

Luni: 5:00 AM - 9:30 PM
Marți: 5:00 AM - 9:30 PM
Miercuri: 05:00 - 21:30
Joi: 5:00 AM - 9:30 PM
Vineri: 05:00 - 21:30
Sâmbătă: 05:00 - 21:30
Duminică: 09:00 - 16:30

Antrenament cu greutati

Ultima noastră adăugare la zona noastră gratuită de antrenament cu greutăți este echipamentul nostru de vârf al plăcii care vă va ajuta să izolați mai bine mușchii specifici. Încă avem greutățile încărcate cu ace pentru cei care le preferă. Apreciem preocupările membrilor noștri și i-am convertit pe mulți la echipamentele noastre mai noi. Intră pentru a încerca noul echipament și vezi de ce Viitorul tău începe aici.

Cușca

Am construit o zonă specială pentru antrenamente care necesită spațiu suplimentar și echipamente speciale, cum ar fi TRX și Crossfit, o numim Cage! Include o mare varietate de echipamente TRX, clopote de fierbător, cutii, frânghii de cățărat, benzi, bare, bare de tragere și multe altele! Aici sunt predate cursurile noastre GRATUITE TRX și este, de asemenea, utilizat pentru instruirea noastră în grup. Dacă sunteți în căutarea unui loc unde să vă angajați în antrenamente cu intensitate ridicată, avem zona perfectă pentru dvs. Intrați și verificați cușca!

ECHIPAMENTE CARDIO

Avem orice echipament cardio la care poți visa, de la eliptice la alpiniști, adaptează antrenori de mișcare, biciclete staționare, antrenori adaptamotion și orice altceva între ele. Suntem mândri să vă oferim echipamente de fitness Preva în rețea. Descărcați aplicația de pe telefonul smartphone și ridicați un jeton pentru a vă conecta și urmări progresul, stabiliți obiective, primiți memento-uri și câștigați ecusoane în timpul antrenamentelor. A avea astfel de echipamente interactive face antrenamentele mai interesante! Aceste mașini de ultimă generație vă permit, de asemenea, să navigați pe web, să verificați Facebook, să urmăriți YouTube și multe altele!

River Road

Telefon: (435) 628-5000

Abordare: 1532 E 1450 S St. George, UT 84790

Ore:
Luni-Vineri: 05:00 - 22:00
Sâmbătă: 6:00 - 22:00
Duminică: 9:00 - 17:00